Aplikacja kierowcy

Przejrzyste infromacje na temat zrealizowanych i wykonanych zleceń.

Optymalizacja planowania dostaw i skracania czasu kooperacji z dostawcami.

Intuicyjny interfejs, dzięki któremu nie potrzebujesz dodatkowych integracji ani szkoleń.

Informacje o zamówieniu w Twoim telefonie

Powiadomienia w czasie rzeczywistym.

Pełna specyfikacja zamówienia.

Optymalne planowanie trasy dostawy.

Śledzenie i nawigacja GPS.

Pełna logistyka dostaw w aplikacji

W każdej chwili możesz pobrać aplikację Foodeli na swój smartfon i wypróbować większość dostępnych opcji. Pobierz aplikację i testuj do 50 zamówień za darmo!

Kierowca zapozna się ze szczegółami każdego dystrybuowanego przez siebie zamówienia. Aplikacja pokaże mu poszczególne pozycje na rachunku, a także wybraną przez klienta formę płatności.

Świetna praca którą da się połączyć ze wszystkim co się robi, uczy Cię organizacji, rozmowy z ludźmi i zarządzania czasem, a te umiejętności są dużo warte w dzisiejszym świecie. Aplikacja w pełni automatyzuje proces obsługi zamówienia, dzięki jej pomocy wiem jak planować trasy dostaw.

Dawid

Imię

E-mail

Telefon

Miasto

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Delivery 4U Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.