F.A.Q

Odpowiedzi na często zadawane pytania.

 • Ile kosztuje usługa dowozu?

  Bazowa wartość opłaty za dowóz zamówień zależy od danego miasta, lokalizacji restauracji/sklepu i ilości zamówień dlatego szczegółowe informację uzyskasz kontaktując się bezpośrednio z nami.


  Pamiętaj że korzystając z naszych usług zawsze możesz być pewien że uzgodniona wartość opłaty za dowóz jest zawsze taka sama na ustalonym obszarze dowozów, co zapewnia przejrzystość rozliczeń.


  Co jest istotne współpraca z nami pozbawiona jest stałych (okresowych) kosztów. Płacisz tylko wtedy kiedy realizujesz zamówienia w dowozie.

 • Czy obsługujecie moje miasto?

  Aktualnie działamy i realizujemy zamówienia na terenie Białegostoku, Olsztyna, Lublina, Suwałk, Warszawy i Radomia.


  Jeżeli uważasz że w Twoim mieście warto zastosować nasze rozwiązania do obsługi dowozów zamówień z restauracji lub sklepów zgłoś to nam za pośrednictwem formularza w zakładce Franczyza.

 • Jak zgłosić się do pracy

  Jeżeli chcesz rozpocząć pracę w Foodeli zgłoś się za pośrednictwem formularza w zakładce dostawca.


  Wybierz miasto w którym chcesz pracować i podaj swoje dane kontaktowe w zgłoszeniu oraz załącz CV.

 • Korzystam z własnych kierowców, czy mogę liczyć na współpracę z Foodeli?

  Jak najbardziej, w swojej ofercie posiadamy rozwiązania wspomagające restauracje które aktualnie realizują dowozy za pośrednictwem własnych kierowców.


  Pamiętaj również że stworzyliśmy oprogramowanie które możesz wykorzystać we własnej restauracji i dzięki któremu uzyskasz dostęp do zaawansowanych funkcji dyspozytorskich, optymalizacji tras i rozliczeń kierowców oraz śledzenia floty w czasie rzeczywistym. Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę.

© Copyright Foodeli.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone